Суперцена

Мастурбатор чоловічий силіконовий багаторазовий. Маструбатор чашка. Імітація вагінального сексу
- Нет в наличии
- Код: 6076-2-V
998 ₴
+380 (98) 628-08-09
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Реалістичний мастурбатор для чоловіків, що імітує вагіну. Виготовлений із надм'якого силікону та подарує відчуття максимально наближені до реальних. Внутрішній рельєф секс-іграшки схожий зі справжнім, щільно облягає й підсилює збудження. На кінці мастуратора є отвір для виходу повітря, щоб створити ефект всмоктування. Секс-іграшку можна використовувати багаторазово. Рекомендуємо використовувати лубрикант на водній основі.
Секс-іграшка — прекрасний подарунок для друга, коханого або чоловіка на день народження, 14 лютого або будь-яке інше свято.
| Вага товару без паковання (г) | 244 г |
|---|---|
| Ширина паковання | 7 см |
| Висота паковання | 16 см |
| Довжина паковання | 7 см |
Мастило лубриканти можна придбати за посилання
Для консультації пишіть у вайбер
+380 (66) 262-96-76
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Цвет | Телесный |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Мужской |
| Тип интимной игрушки | Мастурбатор |
| Тип мастурбатора | Вагина |
- Цена: 998 ₴






