Суперцена

Чоловічий портфель із натуральної шкіри Шкіряний портфель чоловічий Сумка-портфель чоловічий для ноутбука Чорний
- Немає в наявності
- Код: 0738-5-B
3 598 ₴
+380 (98) 628-08-09
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний портфель із натуральної шкіри.
Кишені зовні та всередині дадуть змогу без зусиль розкласти те, що завжди має бути під рукою (мобільний телефон, ключі, гаманець, щоденник тощо). Для тих, хто віддає перевагу носити сумку на плечі, є знімний, регульований за довжиною, плечовий ремінь зі щільного текстилю.
Чудовий аксесуар, який стане незамінним для Вас
Матеріал: Натуральна шкіра
КолірЧорний
Глибина: 7 (см)
Висота: 30 (см)
Ширина: 40 (см)

Весь асортимент чоловічих шкіряних сумок дивіться тут
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Портфель |
| Ширина | 400 мм |
| Розмір | Великий |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 3 598 ₴












