Суперцена

Сумка чоловіча шкіряна через плече Барсетка месенджер Чорна
- Немає в наявності
- Код: 0691-80-B
2 998 ₴
+380 (98) 628-08-09
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна чоловіча сумка барсетка з якісної натуральної шкіри.
Містке внутрішнє відділення та додаткові кишені зовні та всередині дадуть змогу без зусиль розкласти те, що завжди має бути під рукою (мобільний телефон, ключі, гаманець, щоденник тощо). Для тих, хто віддає перевагу носити сумку на плечі, є плечовий ремінь зі щільного текстилю.
Потіште себе або близької людини приємним подарунком!
Матеріал: Натуральна шкіра
Колір: Чорний
Висота: 26 (см)
Ширина: 21 (см)
Глибина: 5 (см)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 2 998 ₴










