Суперцена

Чоловічий гаманець із натуральної шкіри. Клатч шкіряний чоловічий на 2 відділення Чорний
- Немає в наявності
- Код: 3047-70-B
1 998 ₴
+380 (98) 628-08-09
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний чоловічий шкіряний клатч на два відділення
Діловий аксесуар на кожен день, який дозволить зручно розкласти все необхідне по своїх місцях.
Клатч зручний, місткий і виготовлений із якісних матеріалів. Надійна фурнітура забезпечує довговічність використання.
Чудовий варіант для подарунка! 🎁
Матеріал: комбінована шкіра (зовні — натуральна, всередині — штучна)
Колір: чорний
Розміри:
-
Глибина: 4,0 см
-
Висота: 11,0 см
-
Ширина: 20,0 см

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 40 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 998 ₴








