Суперцена

Чоловіча сумка через плече з натуральної шкіри Барсетка чоловіча шкіряна сумка для документів Чорна
- Готово до відправки
- Код: 0651-20-B
2 598 ₴
1 299 ₴
-50%
+380 (98) 628-08-09
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Барсетка чоловіча з натуральної шкіри, чорна
Стильна та практична чоловіча сумка з натуральної шкіри. Підійде для щоденного використання — зручна, містка та компактна.
Має просторе основне відділення та додаткові кишені всередині і зовні для телефону, гаманця, ключів та інших необхідних речей. Оснащена міцним плечовим ременем для комфортного носіння.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний
- Розмір: 26×22×5.5 см
Чудовий варіант для себе або на подарунок.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 55 мм |
- Ціна: 1 299 ₴







