Суперцена

Чоловіча сумка через плече з натуральної шкіри Барсетка чоловіча шкіряна сумка для документів Чорна
- Готово до відправки
- Код: 0736-30-B
2 998 ₴
1 499 ₴
-50%
+380 (98) 628-08-09
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна чоловіча сумка барсетка з якісної натуральної шкіри.
Матеріал: Натуральна шкіра
Колір: Чорний
Висота: 26 (см)
Ширина: 21 (см)
Глибина: 6 (см)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 499 ₴











