Суперцена

Шкіряний рюкзак чоловічий міський. Чоловічий рюкзак для ноутбука з натуральної шкіри Рюкзак для хлопця (чорний)
- Готово до відправки
- Код: 1008-800-B
4 398 ₴
2 199 ₴
-50%
+380 (98) 628-08-09
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Дуже практичний і місткий. Основне відділення велике. Фурнітура якісна.
Модель універсальна, підійде як чоловікам, так і жінкам.
Матеріал: Натуральна шкіра
Колір: Чорний
Глибина: 18.0 (см)
Висота: 42.0 (см)
Ширина: 32.0 (см)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 32 см |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 199 ₴










